KONST / Litografier / Litografi 14964011
nr 1496 4011
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Signerad, par. Bildmått: 37x26 cm, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:30:31
17/10 19:25:31
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson